امروز : یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳
درباره ما

شرکت سبز صفه تمیز (سهامی خاص) در تاریخ 1378/12/19 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شده و طی شماره 15881 مورخ 1378/12/26 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی اصفهان به ثبت رسیده است.

موضوع فعالیت شرکت طبق ماده 3 اساسنامه، عبارت است از انجام فعالیتهای اقتصادی و بازرگانی خدمات شهری (شامل خرید و فروش و مقاطعه‌کاری)، انجام کلیه امور مربوط به خدمات شهری، بازیافت و فضای سبز (شامل طراحی، برنامه‌ریزی و اجرا، نظافت اماکن و معابر عمومی و خصوصی، جمع‌آوری و حمل زباله و جمع‌آوری و فروش مواد بازیافت)، تامین نیروی انسانی مورد نیاز موسسات دولتی و عمومی و خصوصی در امور اداری، خدماتی و کارگری، تولید، تهیه و نصب مبلمان شهری، انجام امور عمرانی مربوط به ابنیه و راه (اعم از ساختمان، محوطه سازی، سدهای بتنی)، امور تأسیسات و فاضلاب، امور بازرگانی (صادرات و واردات) اعم از ملزومات و ادوات و ماشین آلات خدمات شهری، فضای سبز، باغبانی، سرمایه گذاری و مشارکت در تهیه پروژه های مرتبط و غیرمرتبط، اجرای سیستم های آبیاری قطره ای و تحت فشار، امور پاکینگ داری و انجام هرگونه فعالیتی که برای شرکت لازم بوده و سود مشروع در جهت اهداف شرکت و سهامداران داشته باشد.

 

سوابق کاری:

قراردادهای در دست اجرا :

هم اکنون شرکت سبز صفه تمیز در قراردادهای زیادی مشغول خدمت رسانی به شهروندان در مناطق ذیل است.

 

دستاوردها و افتخارات

 مجوزها و گواهینامه ها

رو به فردا…

وظیفه اجتماعی و مهم طراحی فضای سبز، ایجاد هماهنگی میان هنر و علم، به منظور سازمان دهی برنامه ریزی و طراحی کل محیط و منظر است. امروزه با توجه به این که سلامت و رفاه انسان اهمیت خاصی پیدا کرده است، دست یابی به توانایی پایدار محیط و منظر، بدون از بین بردن و کاهش کیفیت منابع، یک اصل حیاتی در این حرفه است.

گروه طراحی فضای سبز شرکت سبز صفه تمیز از مجموعه کارشناسانی تشکیل شده است که هر کدام در یک زمینه خاص مرتبط با فضای سبز فعالیت می‌کنند و این توانایی را دارند که هر یک از امور طراحی، اجرا و همچنین نگهداری از فضای سبز را به خوبی مدیریت کرده و بر عهده بگیرند. این گروه که از سالها پیش فعالیت خود را بصورت علمی و تجربی آغاز نموده و با بهره‌گیری از کارشناسان خود امروزه به یکی از با سابقه ترین و بهترین مجموعه های متخصص در زمینه طراحی فضای سبز تبدیل شده است.

طراحی و اجرای پروژه های فضای سبز، محوطه سازی، آبنما، آلاچیق، بام سبز و دیوار سبز و طرح برداری و طراحی سه بعدی با تیمی از بهترین مهندسین معماری، لنداسکیپ و کشاورزی ب طور تخصصی در زمینه ی منظر پردازی و ایجاد محوطه و فضاهای سبز و تامین گونه های گیاهی، درخت و درختچه فصلی و پوششی

برای مشاوره در این زمینه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.