امروز : جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳

طراحی و احداث دیوار سبز، روف گاردن

وظیفه اجتماعی و مهم طراحی فضای سبز، ایجاد هماهنگی میان هنر و علم، به منظور سازمان دهی برنامه ریزی و طراحی کل محیط و منظر است. امروزه با توجه به این که سلامت و رفاه انسان اهمیت خاصی پیدا کرده است، دست یابی به توانایی پایدار محیط و منظر، بدون از بین بردن و کاهش کیفیت منابع، یک اصل حیاتی در این حرفه است.

گروه طراحی فضای سبز شرکت سبز صفه تمیز از مجموعه کارشناسانی تشکیل شده است که هر کدام در یک زمینه خاص مرتبط با فضای سبز فعالیت می‌کنند و این توانایی را دارند که هر یک از امور طراحی، اجرا و همچنین نگهداری از فضای سبز را به خوبی مدیریت کرده و بر عهده بگیرند. این گروه که از سالها پیش فعالیت خود را بصورت علمی و تجربی آغاز نموده و با بهره‌گیری از کارشناسان خود امروزه به یکی از با سابقه ترین و بهترین مجموعه های متخصص در زمینه طراحی فضای سبز تبدیل شده است.

طراحی و اجرای پروژه های فضای سبز، محوطه سازی، آبنما، آلاچیق، بام سبز و دیوار سبز و طرح برداری و طراحی سه بعدی با تیمی از بهترین مهندسین معماری، لنداسکیپ و کشاورزی ب طور تخصصی در زمینه ی منظر پردازی و ایجاد محوطه و فضاهای سبز و تامین گونه های گیاهی، درخت و درختچه فصلی و پوششی

برای مشاوره در این زمینه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *